Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina

Wpisy z tagiem: Waldemar Krzyżanowski

wtorek, 11 listopada 2014
Szlachetny mąż stanu, brzydzący się obrzucaniem błotem innych, oceniający negatywnie prowadzenie czarnego PR-u,.Teraz wraz se swoją drużyną zarzucił Mosinę szmatławcem pod tytułem www.nowoczesna-mosina.pl Kurier Mosiński, pod redakcją Jolanty Szymczak.
niedziela, 21 września 2014
Czy urzędniczki,nie wszystkie oczywiście, rzekomo obładowane pracą i ponadnormatywnymi obowiązkami, mogą liczyć na wsparcie gminnymi pieniędzmi przez pana Waldemara Krzyżanowskiego?. Kontrola Regionalnej Izby Obrachunkowej wykazała nieprawidłowości w tym zakresie.
środa, 18 czerwca 2014
Zastępca burmistrza gminy Mosina Waldemar Krzyżanowski, osoby, które demaskują jego mijanie się z prawdą określa się mianem Pinokia. Zapomina przy tym,że sam mniej lub bardziej świadomie wprowadza mieszkańców w błąd.
czwartek, 25 października 2012
Dziś na sesji radni skrytykowali zastępcę burmistrza gminy Mosina pana Waldemara Krzyżanowskiego za jego szkodliwe, zdaniem radnych, wpisy na face booku. Opozycja skrytykowała go wcześniej za to samo również w Czasie Mosiny.
środa, 09 listopada 2011
Ma 38 lat, od dwóch lat mieszka w Daszewicach, nie ma doświadczenia samorządowego, jego wykształcenie i doświadczenie zawodowe związane jest z Public Relations?
Tagi