Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
niedziela, 30 marca 2014
Gdy rządzącym w Mosinie brakuje argumentów, mają STANOWISKO. Poczytaj o żałosnych decyzjach części rady miejskiej w Mosinie.
wtorek, 25 marca 2014
Osiedle 1000 domów w Czapurach i ani metra kanalizacji, do takiego stanu rzeczy doprowadziły decyzje burmistrza gminy Mosina i skompromitowanego gminnego architekta.
piątek, 21 marca 2014
W najnowszym numerze paszkwilu www.nowoczesna rzeczpospolita mosińska.pl ukazały się artykuły na mój temat. Chciałbym się do nich odnieść.
wtorek, 11 marca 2014
Hasło- obwodnice dla Mosiny, było na topie w kampanii wyborczej roku 2010. Ciekawe jak będzie w tym roku podczas kampanii? Aby zaoszczędzić pustosłowia i wytrącić samorządowym picerom temat budowy obwodnic jako leitmotiv najbliższej kampanii pragnę zainteresować faktami.
poniedziałek, 10 marca 2014
Zakręcona woda, wyłączone ogrzewanie,unieruchomiona winda i kontrola z Sanepidu. Wszystko to dziś działo się w mosińskiej przychodni na Dworcowej.
sobota, 08 marca 2014
Dla Wszystkich Pań
Łukasz Kasprowicz

11:41, fakty.mosina
Link Komentarze (9) »
piątek, 28 lutego 2014
W dniu 1 marca( sobota) o godzinie 15.00 na mosińskim targowisku odbędzie się wiec. Młodzi mieszkańcy Mosiny i nie tylko, chcą zademonstrować swoje zdanie i postawę sprzeciwu wobec tego co się dzieje w kraju: biedę, bezrobocie, rosnące ceny, brudną oszukańczą politykę i wiele innych spraw
wtorek, 25 lutego 2014
Po tym co się dzieje, a właściwie po tym co się nie dzieje można odnieść wrażenie, że burmistrz gminy Mosina leci w kulki z mieszkańcami.
środa, 19 lutego 2014
Nie mogę pojąć czasami tego, co robi się w naszej gminie. Doszło do tego, że na stronie internetowej gminy, mieszkańcy mają raczej wątpliwą przyjemność poczytać o chorych zębach dorosłego synalka jednej z mosińskich urzędniczek.
Jak poinformowała pani burmistrz Zofia Springer, zwolniony przez nią dyscyplinarnie kierownik Sławomir Ambrożewicz, nie skierował wniosku o sprostowanie świadectwa pracy, nie skierował też pozwu do Sądu o przywrócenie go do pracy.
sobota, 15 lutego 2014
Mieszkańcy Rogalinka, od kilku lat nie mogą pojąć niektórych działań swoich sąsiadów.
niedziela, 09 lutego 2014
Zapadły kluczowe decyzje w sprawie przychodni zdrowia w Mosinie
wtorek, 04 lutego 2014
Jeśli kogoś interesuje temat budynku przychodni zdrowia w Mosinie, powinien zapoznać się z tą informacją.
piątek, 31 stycznia 2014
Po raz kolejny byłem zażenowany poziomem pracy prawników, którzy obsługują naszą gminę...
wtorek, 28 stycznia 2014
Z niedowierzaniem przyjąłem informację o tym, że burmistrz w walce z przychodniami medycznymi Vis Medica oraz Consensus i Modent posunie się do taktyki wojskowej, która nie oszczędza cywilów, a jednak...
niedziela, 26 stycznia 2014
Zapoznałem się z tegoroczną ofertą ferii zimowych organizowanych przez MOK i OSiR.
poniedziałek, 20 stycznia 2014
Po blisko pięciu latach procesu sądowego, który wytoczyła mi pani burmistrz Zofia Springer, Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał prawomocny wyrok, od którego w Polsce odwołać się nie mogę.
czwartek, 16 stycznia 2014
W jednej z lokalnych mosińskich gazet ukazał się dość dziwny wywiad z burmistrz Zofią Springer na temat zamieszania w mosińskiej służbie zdrowia.
poniedziałek, 13 stycznia 2014
O medalu burmistrza i reprezentancie rady miejskiej w Mosinie
piątek, 03 stycznia 2014
Dziś przed wejściem do mosińskiego magistratu jeden z mieszkańców Mosiny, w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa zostawił uschniętą poświąteczną choinkę
piątek, 20 grudnia 2013
Grupa 60 urzędników mosińskiego magistratu została przeszkolona w ostatnim czasie przez firmę PMP Skuteczni z Wir. Pierwsze szkolenia i warsztaty odbyły się w dniach 10,11,12 września tego roku. Za pakiet szkoleń gmina zapłaciła 14.250 złotych.
piątek, 22 listopada 2013
Na terenie gminy Mosina pojawiły się przyczepy reklamowe. Z informacji urzędników wynika, że jest ich 12. Stoją w różnych miejscach, w tym również, a może przede wszystkim na terenach gminnych. Ja natrafiłem na cztery stojące na gminnych parkingach. Jedna przy rondzie, druga na parkingu u zbiegu ulic Leszczyńskiej i Strzeleckiej, Szkolnej i Poznańskiej oraz na targowisku. Wszystko niby Ok, ale przyczepy te nie posiadają kół, stoją na wspornikach. Obiekty te mają tablice rejestracyjne.
piątek, 15 listopada 2013
Burmistrz gminy Mosina podjęła jedną z niewielu w swoim kierowaniu gminą Mosina słuszną decyzję. Zwolniła, urzędnika, który, jak wykazała prasa był uwikłany w dwuznaczne sytuacje z deweloperem, który inwestował na terenie gminy Mosina.
niedziela, 10 listopada 2013
Ekipa radnych skupionych wokół burmistrz Mosiny Zofii Springer w stowarzyszeniu i klubie radnych pod nazwą Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska wydała kolejny numer swojego pisma. No i fajnie.
czwartek, 07 listopada 2013
Dziś Sąd Najwyższy w Warszawie orzekł, że mój proces sądowy z burmistrz gminy Mosina Zofią Springer będzie trwał dalej.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26
Tagi