Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
sobota, 17 maja 2014
Sprawa ataku jastrzębia na mieszkańca Mosiny stała się ogólnopolskim tematem bulwarówki Super Express.
piątek, 09 maja 2014
W dniu 8 maja br. Doszło do tragicznego wypadku, na rzece Warcie w Rogalinku na skutek którego zginął człowiek, mieszkaniec Rogalinka.
wtorek, 06 maja 2014
Jest już znany oficjalny program obchodów tegorocznych Dni Mosiny. Mosinę odwiedzą gwiazdy: Eleni, Stachursky, oraz Saszan
poniedziałek, 05 maja 2014
Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Aktorzy mosińskiej sceny politycznej wykonują coraz to bardziej nerwowe ruchy. Jeden z radnych, który poczuł się dotknięty opinią na swój temat złożył zawiadomienie do prokuratury.
środa, 30 kwietnia 2014
W DNIU 13 MAJA O GODZINIE 12 W SALI 22 PRZED SĄDEM REJONOWYM W LESZNIE ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZA ROZPRAWA WYTOCZONA Z POWÓDZTWA SŁAWOMIRA AMBROŻEWICZA PRZECIWKO GMINIE MOSINA. KIEROWNIK POZWAŁ GMINĘ O PRZYWRÓCENIE GO DO PRACY W MOSIŃSKIM MAGISTRACIE NA STANOWISKO KIEROWNICZE.
wtorek, 29 kwietnia 2014
Na Facebooku trwa poruszenie z powodu kosztownej inwestycji, która powstała na mosińskim targowisku.
środa, 16 kwietnia 2014
Burmistrz Mosiny Zofia Springer, zdaniem wielu ludzi, ośmieszyła się w Polsce i za granicą wytaczając mi proces o zniesławienie. W naszym mieście mimo to, nie brakuje kolejnych samorządowych kamikaze, którzy próbują iść drogą Zofii Springer. Nie wiem co nimi kieruje, moim zdaniem głupota, debilizm, zakompleksienie. Mosińscy politycy, pożal się Boże.
czwartek, 10 kwietnia 2014
Hasło i tytuł przejrzysta gmina Mosina, nie bardzo licuje z zachowaniami burmistrza gminy Zofii Springer.
wtorek, 08 kwietnia 2014
Na początku lipca nad jeziorem Dymaczewskim ma ruszyć kolejne w gminie miejsce wyznaczone do kąpieli. Ma być ono zlokalizowane na hektarowej gminnej działce za Hotelem Szablewski*** w Dymaczewie Nowym
poniedziałek, 07 kwietnia 2014
Do kolejnych wyborów samorządowych kiedy to będziemy wybierać burmistrza oraz przedstawicieli do rady miejskiej zostało kilka miesięcy.
sobota, 05 kwietnia 2014
Jak zarobić, używając Metody Na Jeża?
niedziela, 30 marca 2014
Gdy rządzącym w Mosinie brakuje argumentów, mają STANOWISKO. Poczytaj o żałosnych decyzjach części rady miejskiej w Mosinie.
wtorek, 25 marca 2014
Osiedle 1000 domów w Czapurach i ani metra kanalizacji, do takiego stanu rzeczy doprowadziły decyzje burmistrza gminy Mosina i skompromitowanego gminnego architekta.
piątek, 21 marca 2014
W najnowszym numerze paszkwilu www.nowoczesna rzeczpospolita mosińska.pl ukazały się artykuły na mój temat. Chciałbym się do nich odnieść.
wtorek, 11 marca 2014
Hasło- obwodnice dla Mosiny, było na topie w kampanii wyborczej roku 2010. Ciekawe jak będzie w tym roku podczas kampanii? Aby zaoszczędzić pustosłowia i wytrącić samorządowym picerom temat budowy obwodnic jako leitmotiv najbliższej kampanii pragnę zainteresować faktami.
poniedziałek, 10 marca 2014
Zakręcona woda, wyłączone ogrzewanie,unieruchomiona winda i kontrola z Sanepidu. Wszystko to dziś działo się w mosińskiej przychodni na Dworcowej.
sobota, 08 marca 2014
Dla Wszystkich Pań
Łukasz Kasprowicz

11:41, fakty.mosina
Link Komentarze (9) »
piątek, 28 lutego 2014
W dniu 1 marca( sobota) o godzinie 15.00 na mosińskim targowisku odbędzie się wiec. Młodzi mieszkańcy Mosiny i nie tylko, chcą zademonstrować swoje zdanie i postawę sprzeciwu wobec tego co się dzieje w kraju: biedę, bezrobocie, rosnące ceny, brudną oszukańczą politykę i wiele innych spraw
wtorek, 25 lutego 2014
Po tym co się dzieje, a właściwie po tym co się nie dzieje można odnieść wrażenie, że burmistrz gminy Mosina leci w kulki z mieszkańcami.
środa, 19 lutego 2014
Nie mogę pojąć czasami tego, co robi się w naszej gminie. Doszło do tego, że na stronie internetowej gminy, mieszkańcy mają raczej wątpliwą przyjemność poczytać o chorych zębach dorosłego synalka jednej z mosińskich urzędniczek.
Jak poinformowała pani burmistrz Zofia Springer, zwolniony przez nią dyscyplinarnie kierownik Sławomir Ambrożewicz, nie skierował wniosku o sprostowanie świadectwa pracy, nie skierował też pozwu do Sądu o przywrócenie go do pracy.
sobota, 15 lutego 2014
Mieszkańcy Rogalinka, od kilku lat nie mogą pojąć niektórych działań swoich sąsiadów.
niedziela, 09 lutego 2014
Zapadły kluczowe decyzje w sprawie przychodni zdrowia w Mosinie
wtorek, 04 lutego 2014
Jeśli kogoś interesuje temat budynku przychodni zdrowia w Mosinie, powinien zapoznać się z tą informacją.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27
Tagi