Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
poniedziałek, 07 kwietnia 2014
Do kolejnych wyborów samorządowych kiedy to będziemy wybierać burmistrza oraz przedstawicieli do rady miejskiej zostało kilka miesięcy.
sobota, 05 kwietnia 2014
Jak zarobić, używając Metody Na Jeża?
niedziela, 30 marca 2014
Gdy rządzącym w Mosinie brakuje argumentów, mają STANOWISKO. Poczytaj o żałosnych decyzjach części rady miejskiej w Mosinie.
wtorek, 25 marca 2014
Osiedle 1000 domów w Czapurach i ani metra kanalizacji, do takiego stanu rzeczy doprowadziły decyzje burmistrza gminy Mosina i skompromitowanego gminnego architekta.
piątek, 21 marca 2014
W najnowszym numerze paszkwilu www.nowoczesna rzeczpospolita mosińska.pl ukazały się artykuły na mój temat. Chciałbym się do nich odnieść.
wtorek, 11 marca 2014
Hasło- obwodnice dla Mosiny, było na topie w kampanii wyborczej roku 2010. Ciekawe jak będzie w tym roku podczas kampanii? Aby zaoszczędzić pustosłowia i wytrącić samorządowym picerom temat budowy obwodnic jako leitmotiv najbliższej kampanii pragnę zainteresować faktami.
poniedziałek, 10 marca 2014
Zakręcona woda, wyłączone ogrzewanie,unieruchomiona winda i kontrola z Sanepidu. Wszystko to dziś działo się w mosińskiej przychodni na Dworcowej.
sobota, 08 marca 2014
Dla Wszystkich Pań
Łukasz Kasprowicz

11:41, fakty.mosina
Link Komentarze (9) »
piątek, 28 lutego 2014
W dniu 1 marca( sobota) o godzinie 15.00 na mosińskim targowisku odbędzie się wiec. Młodzi mieszkańcy Mosiny i nie tylko, chcą zademonstrować swoje zdanie i postawę sprzeciwu wobec tego co się dzieje w kraju: biedę, bezrobocie, rosnące ceny, brudną oszukańczą politykę i wiele innych spraw
wtorek, 25 lutego 2014
Po tym co się dzieje, a właściwie po tym co się nie dzieje można odnieść wrażenie, że burmistrz gminy Mosina leci w kulki z mieszkańcami.
środa, 19 lutego 2014
Nie mogę pojąć czasami tego, co robi się w naszej gminie. Doszło do tego, że na stronie internetowej gminy, mieszkańcy mają raczej wątpliwą przyjemność poczytać o chorych zębach dorosłego synalka jednej z mosińskich urzędniczek.
Jak poinformowała pani burmistrz Zofia Springer, zwolniony przez nią dyscyplinarnie kierownik Sławomir Ambrożewicz, nie skierował wniosku o sprostowanie świadectwa pracy, nie skierował też pozwu do Sądu o przywrócenie go do pracy.
sobota, 15 lutego 2014
Mieszkańcy Rogalinka, od kilku lat nie mogą pojąć niektórych działań swoich sąsiadów.
niedziela, 09 lutego 2014
Zapadły kluczowe decyzje w sprawie przychodni zdrowia w Mosinie
wtorek, 04 lutego 2014
Jeśli kogoś interesuje temat budynku przychodni zdrowia w Mosinie, powinien zapoznać się z tą informacją.
piątek, 31 stycznia 2014
Po raz kolejny byłem zażenowany poziomem pracy prawników, którzy obsługują naszą gminę...
wtorek, 28 stycznia 2014
Z niedowierzaniem przyjąłem informację o tym, że burmistrz w walce z przychodniami medycznymi Vis Medica oraz Consensus i Modent posunie się do taktyki wojskowej, która nie oszczędza cywilów, a jednak...
niedziela, 26 stycznia 2014
Zapoznałem się z tegoroczną ofertą ferii zimowych organizowanych przez MOK i OSiR.
poniedziałek, 20 stycznia 2014
Po blisko pięciu latach procesu sądowego, który wytoczyła mi pani burmistrz Zofia Springer, Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał prawomocny wyrok, od którego w Polsce odwołać się nie mogę.
czwartek, 16 stycznia 2014
W jednej z lokalnych mosińskich gazet ukazał się dość dziwny wywiad z burmistrz Zofią Springer na temat zamieszania w mosińskiej służbie zdrowia.
poniedziałek, 13 stycznia 2014
O medalu burmistrza i reprezentancie rady miejskiej w Mosinie
piątek, 03 stycznia 2014
Dziś przed wejściem do mosińskiego magistratu jeden z mieszkańców Mosiny, w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa zostawił uschniętą poświąteczną choinkę
piątek, 20 grudnia 2013
Grupa 60 urzędników mosińskiego magistratu została przeszkolona w ostatnim czasie przez firmę PMP Skuteczni z Wir. Pierwsze szkolenia i warsztaty odbyły się w dniach 10,11,12 września tego roku. Za pakiet szkoleń gmina zapłaciła 14.250 złotych.
piątek, 22 listopada 2013
Na terenie gminy Mosina pojawiły się przyczepy reklamowe. Z informacji urzędników wynika, że jest ich 12. Stoją w różnych miejscach, w tym również, a może przede wszystkim na terenach gminnych. Ja natrafiłem na cztery stojące na gminnych parkingach. Jedna przy rondzie, druga na parkingu u zbiegu ulic Leszczyńskiej i Strzeleckiej, Szkolnej i Poznańskiej oraz na targowisku. Wszystko niby Ok, ale przyczepy te nie posiadają kół, stoją na wspornikach. Obiekty te mają tablice rejestracyjne.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26
Tagi