Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
niedziela, 26 października 2014
Chyba dla wszystkich jest oczywiste, że jeśli Waldemar Krzyżanowski zostanie burmistrzem gminy Mosina, jego zastępcą będzie Zofia Springer. Czy tego chcecie?
środa, 22 października 2014
W dniach 17, 21, 22, 28, 29 października mieszkańcy części Drużyny oraz Małej Drużyny będą pozbawieni prądu. Wyłączenia miały i będą mieć miejsce w godzinach od 8-16. Borkowice- stara część będą wyłączane na krótsze okresy, z kolei osiedle za wsią tak jak Mała Drużyna.
piątek, 17 października 2014
Najlepsza w gminie i piąta w powiecie. Radna Małgorzata Kaptur znalazła się w finale rankingu SUPER RADNY 2014 ogłoszonego przez bezpłatny dwutygodnik mieszkańców Poznania i okolic "Nasz Głos Poznański".
wtorek, 14 października 2014
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mosinie oburzeni są sposobem zatrudniania i wynagradzania niektórych osób.
Do skrzynek pocztowych mieszkańców gminy trafił kolejny numer dziennikarskiego i prasowego dzieła pod redakcją pani Jolanty Szymczak o nazwie KURIER MOSIŃSKI. Przedstawię kilka moich spostrzeżeń w związku z tym numerem i osobą Naczelnej pisma.
niedziela, 12 października 2014
Dziś w Baranówku podczas rajdu rozbił się samochód.
Wojacy z Krzesin będą zabawiać dzieci z Daszewic
środa, 08 października 2014
Dziś zaprosiłem pana Waldemara Krzyżanowskiego na facebooku do znajomych. Chciałbym mieć możliwość komentowania jego wpisów.
czwartek, 02 października 2014
Przejazd kolejowy na ulicy Śremskiej w Mosinie ma być zamknięty od 6 października. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten termin się jednak o kilka dni przesunie.
wtorek, 30 września 2014
Nowe informacje z przychodni Vis Medica dla pacjentów.
piątek, 26 września 2014
W sprawie zamieszania z przychodniami burmistrz Zofia Springer nie ma sobie nic do zarzucenia. Oto oficjalny komunikat:
środa, 24 września 2014
PRZYCHODNIA ZDROWIA VIS MEDICA ZAMKNIĘTA Z POWODU REMONTU. Pacjenci wkurzeni. Burmistrz gminy Zofia Springer umywa ręce od problemu, który niewątpliwie jest jej dziełem. Przeanalizujmy przepisy w zakresie obowiązków burmistrza i gminy dotyczące ochrony zdrowia mieszkańców
niedziela, 21 września 2014
Czy urzędniczki,nie wszystkie oczywiście, rzekomo obładowane pracą i ponadnormatywnymi obowiązkami, mogą liczyć na wsparcie gminnymi pieniędzmi przez pana Waldemara Krzyżanowskiego?. Kontrola Regionalnej Izby Obrachunkowej wykazała nieprawidłowości w tym zakresie.
sobota, 13 września 2014
Dziś na stronie internetowej pana Waldemara Krzyżanowskiego- najprawdopodobniej kandydata na burmistrza gminy Mosina w listopadowych wyborach przeczytałem dość zaskakujący tekst. Postanowiłem podjąć z nim polemikę. Odnoszę wrażenie, ze pan Waldemar Krzyżanowski próbuje robić z wyborców bezmyślną masę, lub przynajmniej za tą ich uważa.
czwartek, 28 sierpnia 2014
Już niebawem, bo 16 listopada wybierzemy naszych reprezentantów do Rady Miejskiej oraz na urząd Burmistrza. Czy po 3 kadencjach i 12 latach rządów Zofii Springer dojdzie do zmiany władzy?
środa, 06 sierpnia 2014
Burmistrz Zofia Springer w sposób nieuzasadniony oraz bez żadnej merytorycznej podstawy wzywa panią Małgorzatę Kaptur- redaktor Naczelną portalu Czas Mosiny do usunięcia wszystkich komentarzy pod tekstem, który został usunięty.
wtorek, 05 sierpnia 2014
Mosińska władza w osobie p. Waldemara Krzyżanowskiego przechwala się sukcesem Glinianek. Czy aby rzeczywiście jest się z czego cieszyć?
środa, 18 czerwca 2014
Zastępca burmistrza gminy Mosina Waldemar Krzyżanowski, osoby, które demaskują jego mijanie się z prawdą określa się mianem Pinokia. Zapomina przy tym,że sam mniej lub bardziej świadomie wprowadza mieszkańców w błąd.
wtorek, 10 czerwca 2014
Burmistrz Zofia Springer zarobiła w roku 2012 143 tysiące złotych, Zastępca burmistrza Waldemar Krzyżanowski 141 tysięcy, drugi zastępca Sławomir Ratajczak w tym samym czasie, co wynika z jego oświadczenia majątkowego zarobił 170 tysięcy złotych.
środa, 28 maja 2014
Niektóre place zabaw przy mosińskich przedszkolach gminnych wołają o pomstę do nieba.
sobota, 17 maja 2014
Sprawa ataku jastrzębia na mieszkańca Mosiny stała się ogólnopolskim tematem bulwarówki Super Express.
piątek, 09 maja 2014
W dniu 8 maja br. Doszło do tragicznego wypadku, na rzece Warcie w Rogalinku na skutek którego zginął człowiek, mieszkaniec Rogalinka.
wtorek, 06 maja 2014
Jest już znany oficjalny program obchodów tegorocznych Dni Mosiny. Mosinę odwiedzą gwiazdy: Eleni, Stachursky, oraz Saszan
poniedziałek, 05 maja 2014
Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Aktorzy mosińskiej sceny politycznej wykonują coraz to bardziej nerwowe ruchy. Jeden z radnych, który poczuł się dotknięty opinią na swój temat złożył zawiadomienie do prokuratury.
środa, 30 kwietnia 2014
W DNIU 13 MAJA O GODZINIE 12 W SALI 22 PRZED SĄDEM REJONOWYM W LESZNIE ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZA ROZPRAWA WYTOCZONA Z POWÓDZTWA SŁAWOMIRA AMBROŻEWICZA PRZECIWKO GMINIE MOSINA. KIEROWNIK POZWAŁ GMINĘ O PRZYWRÓCENIE GO DO PRACY W MOSIŃSKIM MAGISTRACIE NA STANOWISKO KIEROWNICZE.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26
Tagi