Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
wtorek, 11 listopada 2014
Szlachetny mąż stanu, brzydzący się obrzucaniem błotem innych, oceniający negatywnie prowadzenie czarnego PR-u,.Teraz wraz se swoją drużyną zarzucił Mosinę szmatławcem pod tytułem www.nowoczesna-mosina.pl Kurier Mosiński, pod redakcją Jolanty Szymczak.
niedziela, 09 listopada 2014
Pytacie skąd się wziąłem, zapytuje Waldemar Krzyżanowski w filmiku na Youtube oraz stronie internetowej. Niestety, ani w jednym miejscu nie mówi wprost skąd pochodzi i gdzie się urodził. Dlaczego?
środa, 05 listopada 2014
Doprowadzili, do rozwalenia mosińskiej służby zdrowia, wyłączali w środku zimy ogrzewanie, wyrzucili personel medyczny z przychodni, wywołali strach i cierpienie u wielu mieszkańców. O kim mowa? Mowa o burmistrzu gminy Mosina Zofii Springer i jej zastępcy Waldemarze Krzyżanowskim.
piątek, 31 października 2014
Rady Rodziców szkół gminy Mosina zainspirowały ważną z punktu społecznego debatę o edukacji w naszej gminie. Rozpowszechnienie informacji na ten temat zostało storpedowane przez Małgorzatę Kasprzyk- kierowniczkę referatu oświaty w mosińskim magistracie, która nakazała dyrektorom szkół zdjęcie plakatów informujących o tym wydarzeniu.
poniedziałek, 27 października 2014
Oddajcie krew potrzebującym. Fajna inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Pecnej. Akcja Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się 9 listopada w godzinach od 9.00 do 14.00
niedziela, 26 października 2014
Chyba dla wszystkich jest oczywiste, że jeśli Waldemar Krzyżanowski zostanie burmistrzem gminy Mosina, jego zastępcą będzie Zofia Springer. Czy tego chcecie?
środa, 22 października 2014
W dniach 17, 21, 22, 28, 29 października mieszkańcy części Drużyny oraz Małej Drużyny będą pozbawieni prądu. Wyłączenia miały i będą mieć miejsce w godzinach od 8-16. Borkowice- stara część będą wyłączane na krótsze okresy, z kolei osiedle za wsią tak jak Mała Drużyna.
piątek, 17 października 2014
Najlepsza w gminie i piąta w powiecie. Radna Małgorzata Kaptur znalazła się w finale rankingu SUPER RADNY 2014 ogłoszonego przez bezpłatny dwutygodnik mieszkańców Poznania i okolic "Nasz Głos Poznański".
wtorek, 14 października 2014
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mosinie oburzeni są sposobem zatrudniania i wynagradzania niektórych osób.
Do skrzynek pocztowych mieszkańców gminy trafił kolejny numer dziennikarskiego i prasowego dzieła pod redakcją pani Jolanty Szymczak o nazwie KURIER MOSIŃSKI. Przedstawię kilka moich spostrzeżeń w związku z tym numerem i osobą Naczelnej pisma.
niedziela, 12 października 2014
Dziś w Baranówku podczas rajdu rozbił się samochód.
Wojacy z Krzesin będą zabawiać dzieci z Daszewic
środa, 08 października 2014
Dziś zaprosiłem pana Waldemara Krzyżanowskiego na facebooku do znajomych. Chciałbym mieć możliwość komentowania jego wpisów.
czwartek, 02 października 2014
Przejazd kolejowy na ulicy Śremskiej w Mosinie ma być zamknięty od 6 października. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten termin się jednak o kilka dni przesunie.
wtorek, 30 września 2014
Nowe informacje z przychodni Vis Medica dla pacjentów.
piątek, 26 września 2014
W sprawie zamieszania z przychodniami burmistrz Zofia Springer nie ma sobie nic do zarzucenia. Oto oficjalny komunikat:
środa, 24 września 2014
PRZYCHODNIA ZDROWIA VIS MEDICA ZAMKNIĘTA Z POWODU REMONTU. Pacjenci wkurzeni. Burmistrz gminy Zofia Springer umywa ręce od problemu, który niewątpliwie jest jej dziełem. Przeanalizujmy przepisy w zakresie obowiązków burmistrza i gminy dotyczące ochrony zdrowia mieszkańców
niedziela, 21 września 2014
Czy urzędniczki,nie wszystkie oczywiście, rzekomo obładowane pracą i ponadnormatywnymi obowiązkami, mogą liczyć na wsparcie gminnymi pieniędzmi przez pana Waldemara Krzyżanowskiego?. Kontrola Regionalnej Izby Obrachunkowej wykazała nieprawidłowości w tym zakresie.
sobota, 13 września 2014
Dziś na stronie internetowej pana Waldemara Krzyżanowskiego- najprawdopodobniej kandydata na burmistrza gminy Mosina w listopadowych wyborach przeczytałem dość zaskakujący tekst. Postanowiłem podjąć z nim polemikę. Odnoszę wrażenie, ze pan Waldemar Krzyżanowski próbuje robić z wyborców bezmyślną masę, lub przynajmniej za tą ich uważa.
czwartek, 28 sierpnia 2014
Już niebawem, bo 16 listopada wybierzemy naszych reprezentantów do Rady Miejskiej oraz na urząd Burmistrza. Czy po 3 kadencjach i 12 latach rządów Zofii Springer dojdzie do zmiany władzy?
środa, 06 sierpnia 2014
Burmistrz Zofia Springer w sposób nieuzasadniony oraz bez żadnej merytorycznej podstawy wzywa panią Małgorzatę Kaptur- redaktor Naczelną portalu Czas Mosiny do usunięcia wszystkich komentarzy pod tekstem, który został usunięty.
wtorek, 05 sierpnia 2014
Mosińska władza w osobie p. Waldemara Krzyżanowskiego przechwala się sukcesem Glinianek. Czy aby rzeczywiście jest się z czego cieszyć?
środa, 18 czerwca 2014
Zastępca burmistrza gminy Mosina Waldemar Krzyżanowski, osoby, które demaskują jego mijanie się z prawdą określa się mianem Pinokia. Zapomina przy tym,że sam mniej lub bardziej świadomie wprowadza mieszkańców w błąd.
wtorek, 10 czerwca 2014
Burmistrz Zofia Springer zarobiła w roku 2012 143 tysiące złotych, Zastępca burmistrza Waldemar Krzyżanowski 141 tysięcy, drugi zastępca Sławomir Ratajczak w tym samym czasie, co wynika z jego oświadczenia majątkowego zarobił 170 tysięcy złotych.
środa, 28 maja 2014
Niektóre place zabaw przy mosińskich przedszkolach gminnych wołają o pomstę do nieba.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27
Tagi