Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
piątek, 31 października 2014
Rady Rodziców szkół gminy Mosina zainspirowały ważną z punktu społecznego debatę o edukacji w naszej gminie. Rozpowszechnienie informacji na ten temat zostało storpedowane przez Małgorzatę Kasprzyk- kierowniczkę referatu oświaty w mosińskim magistracie, która nakazała dyrektorom szkół zdjęcie plakatów informujących o tym wydarzeniu.
poniedziałek, 27 października 2014
Oddajcie krew potrzebującym. Fajna inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Pecnej. Akcja Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się 9 listopada w godzinach od 9.00 do 14.00
niedziela, 26 października 2014
Chyba dla wszystkich jest oczywiste, że jeśli Waldemar Krzyżanowski zostanie burmistrzem gminy Mosina, jego zastępcą będzie Zofia Springer. Czy tego chcecie?
środa, 22 października 2014
W dniach 17, 21, 22, 28, 29 października mieszkańcy części Drużyny oraz Małej Drużyny będą pozbawieni prądu. Wyłączenia miały i będą mieć miejsce w godzinach od 8-16. Borkowice- stara część będą wyłączane na krótsze okresy, z kolei osiedle za wsią tak jak Mała Drużyna.
piątek, 17 października 2014
Najlepsza w gminie i piąta w powiecie. Radna Małgorzata Kaptur znalazła się w finale rankingu SUPER RADNY 2014 ogłoszonego przez bezpłatny dwutygodnik mieszkańców Poznania i okolic "Nasz Głos Poznański".
wtorek, 14 października 2014
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mosinie oburzeni są sposobem zatrudniania i wynagradzania niektórych osób.
Do skrzynek pocztowych mieszkańców gminy trafił kolejny numer dziennikarskiego i prasowego dzieła pod redakcją pani Jolanty Szymczak o nazwie KURIER MOSIŃSKI. Przedstawię kilka moich spostrzeżeń w związku z tym numerem i osobą Naczelnej pisma.
niedziela, 12 października 2014
Dziś w Baranówku podczas rajdu rozbił się samochód.
Wojacy z Krzesin będą zabawiać dzieci z Daszewic
środa, 08 października 2014
Dziś zaprosiłem pana Waldemara Krzyżanowskiego na facebooku do znajomych. Chciałbym mieć możliwość komentowania jego wpisów.
czwartek, 02 października 2014
Przejazd kolejowy na ulicy Śremskiej w Mosinie ma być zamknięty od 6 października. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten termin się jednak o kilka dni przesunie.
Tagi