Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
środa, 31 października 2012
Zasponsorowane przez tajemniczego inwestora z branży budowlanej, słupy ogłoszeniowe z zegarami wyszły bokiem burmistrzowi gminy Mosina
niedziela, 28 października 2012
W tygodniku Przekrój ukazał się wywiad z blogerem i radnym Łukaszem Kasprowiczem. Wywiad miał związek z głośną sprawą lokalnego dziennikarza oskarżonego o zniesławienie burmistrza gminy Mosina Zofii Springer.
sobota, 27 października 2012
Moim zdaniem proceder przekazywania gminie prowizji od ubezpieczeń grupowych uczniów jest nieporozumieniem.
czwartek, 25 października 2012
Dziś na sesji radni skrytykowali zastępcę burmistrza gminy Mosina pana Waldemara Krzyżanowskiego za jego szkodliwe, zdaniem radnych, wpisy na face booku. Opozycja skrytykowała go wcześniej za to samo również w Czasie Mosiny.
piątek, 19 października 2012
Zachęcam do przeczytania kolejnego numeru Czasu Mosiny
środa, 17 października 2012
Sąd Najwyższy orzekł, że tylko jeden z 15 zarzutów przedstawionych mi przez burmistrza Zofię Springer musi być jeszcze raz rozpatrzony przez Sąd Okręgowy. Nikogo nie opluwałem, nie obrażałem.
wtorek, 16 października 2012
Na jednym z zebrań z rodzicami w szkole podstawowej w Krosinku dyrektor tej szkoły pani Bogumiła Woroch przedstawiła swoje plany w związku z budynkami w Krosinku i Dymaczewie Starym. Tymczasem władze gminy odcinają się od tego i nie zamierzają w jakikolwiek sposób komentować pomysły dyrektora placówki.
wtorek, 09 października 2012
Do końca tego miesiąca gmina Mosina zostanie podzielona na okręgi wyborcze. Okręgów ma być teoretycznie 21, tylu ilu jest radnych. Jednakże polityczna gra i kalkulacje mogą sprawić, że okręgi będą dość dziwne, a podział gminy zostanie dokonany w sposób niesprawiedliwy dla lokalnej społeczności
Tagi