Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
czwartek, 23 lipca 2015
Po raz kolejny jestem zmuszony wstrząsnąć czytelnikami bloga i zwrócić uwagę na przykre sprawy dziejące się w Mosinie.
wtorek, 14 lipca 2015
Mieszkańcy rejonu ulicy Pożegowskiej i Spacerowej w Mosinie drżą o bezpieczeństwo swoich dzieci, swoje i... rowerzystów, którzy bez opamiętania na pełnej szpuli pędzą wąską asfaltową drogą od zbiorników w dół. Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, że co rusz zdarzają się wypadki z udziałem rowerzystów- terrorystów. Dlaczego terrorystów?
poniedziałek, 13 lipca 2015
Sporo miejsca poświęciłem miejsca na blogu Sławomirowi Ambrożewiczowi byłemu już kierownikowi referatu planowania przestrzennego w mosińskim magistracie. Wydaje się konieczne by postawić kropkę nad jego sprawą i wrzucić uzasadnienie prawomocnego wyroku w jego sprawie.
czwartek, 09 lipca 2015

Mosińska Straż Miejska po latach skrywania w tajemnicy terminów i miejsc rozstawiania fotoradaru, weszła jednak na drogę jawności i otwartości wobec społeczeństwa. Harmonogram dbania o bezpieczeństwo stał się jawny.

środa, 08 lipca 2015

Dziś w nocy podczas upiornej burzy na jeziorze Góreckim w Wielkopolskim Parku Narodowym utonął nastolatek, który wraz z trójką znajomych próbował urządzić sobie surwiwal na Wyspie Zamkowej.

Tagi