Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
czwartek, 31 maja 2012
Przewodniczący komisji rewizyjnej oczekuje od przewodniczącego rady miejskiej Waldemara Waligórskiego podania się do dymisji. Wystosował do niego w tej sprawie list otwarty. Pismo otrzymali także wszyscy radni.
niedziela, 27 maja 2012
Do dnia dzisiejszego burmistrz nie odpowiedziała mi w ilu procesach sądowych wszczętych przez gminę uczestniczymy
piątek, 25 maja 2012
Burmistrz gminy Mosina Zofia Springer dbając o swój PR zatrudnia trzech speców od kreowania wizerunku.
Dni Mosiny uważamy za otwarte
niedziela, 20 maja 2012
Obsypani medalami i wyróżnieniami, tak można w skrócie zrelacjonować Powiatowy Dzień Strażaka w Mosinie. Poza tym, piękne i wzniosłe słowa politycznego establishmentu połączone z polityczną promocją
piątek, 18 maja 2012
Zarówno w Głosie Wielkopolskim, jak i na stronie gminy przeczytałem fajną informację...
sobota, 12 maja 2012
W związku z rabanem medialnym odnośnie fuszery na wieży widokowej w Mosinie, obiekt został skontrolowany przez odpowiednie organy i instytucje
środa, 09 maja 2012
Polskie Radio zainteresowało się sprawą mosińskiego samorządu
W dniu 7 maja obiekt na Pożegowie został skontrolowany przez inspektorów Powiatowego Inspektoratu Nadzoru budowlanego( PINB) w obecności wykonawcy Mirosława Kordylewskiego i przedstawicieli mosińskiego magistratu.
poniedziałek, 07 maja 2012
Jutro o godzinie 15.15 będzie miała miejsce komisja Promocji. Zgodnie z zapowiedziami radnego Jacka Rogalki- przewodniczącego komisji na kwietniowej sesji rady miejskiej, ma on złożyć wniosek o to, aby mnie odwołać z funkcji wiceprzewodniczącego tejże komisji.
niedziela, 06 maja 2012
Przeglądałem stonkę internetową Mosina.pl. i uśmiałem się po pachy
To, że jestem niezadowolony z jakości wykonania wieży widokowej, nie znaczy, że pochwalam niszczenie ludzkiej, a co istotne, społecznej pracy.
Tagi