Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
poniedziałek, 30 marca 2015
Jak głoszą źródła zbliżone do rzędowych posadę niebawem straci kierowniczka referatu oświaty Małgorzata Kasprzyk. Dziś odbyły się rozmowy burmistrza gminy Jerzego Rysia i jego zastępcy Przemysława Mielocha z niektórymi pracownikami urzędu miejskiego, w tym z Małgorzatą Kasprzyk.
sobota, 28 marca 2015
Mosiński monitoring zdaje się być psu na budę
niedziela, 22 marca 2015
Na ulicy RP Mosińskiej w niedzielę o 2 w nocy w Mosinie kierujący samochodem osobowym Mazda wjechał w trzy osoby idące drogą rowerową. Kierowca był pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.
środa, 18 marca 2015
Mieszkańcy mosińskiego rynku zachodzili w głowę na jakiej podstawie była burmistrz gminy Zofia Springer bezpłatnie parkuje w strefie posługując się legitymacją SŁUŻBA DROGOWA. A więc wyjaśniam
Mieszkańcy Sowińca płacą za wodę jak za przysłowiowe zboże. Problem dotyczy tych rodzin, których mieszkaniami administrują spółdzielnie mieszkaniowe.
wtorek, 17 marca 2015
Mosina została zelektryzowana informacją o znalezieniu zwłok kobiety w Kanale mosińskim. Co wiadomo?
piątek, 13 marca 2015
Mieszkaniec naszej gminy Szymon Balcerek-Kałek wystosował wniosek do burmistrza Jerzego Rysia w sprawie podjęcia starań w celu uruchomienia autobusu, który połączył by stolicę Wielkopolski ze stolicą gminy. Jak swój wniosek argumentuje młody mieszkaniec? Przede wszystkim wskazuje na dziurę czasową w połączeniach autobusowych i kolejowych.
Tagi