Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
wtorek, 18 listopada 2014
Pewna siebie, butna i pozbawiona jakiejkolwiek pokory pani Zofia Springer, nie została radną powiatową. Jej skrzekot z megafonu zamontowanego na samochodzie Jacka Rogalki roznosił się po całej Mosinie i okolicach. Żegnała się z mieszkańcami, chwaliła dokonaniami i zachęcała do oddania na nią głosu w wyborach do powiatu. Społeczeństwo również pożegnało się z Panią Zofią Springer, mówiąc NIE! Wyraziło się to poprzez nie wybranie jej do Rady Powiatu Poznańskiego.
poniedziałek, 17 listopada 2014
Dziękuję moim przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, oddającm głos na moją osobę w wyborach samorządowych w gminie Mosina. Dzięki Waszemu poparciu zostałem radnym na lata 2014-2018.
wtorek, 11 listopada 2014
Szlachetny mąż stanu, brzydzący się obrzucaniem błotem innych, oceniający negatywnie prowadzenie czarnego PR-u,.Teraz wraz se swoją drużyną zarzucił Mosinę szmatławcem pod tytułem www.nowoczesna-mosina.pl Kurier Mosiński, pod redakcją Jolanty Szymczak.
niedziela, 09 listopada 2014
Pytacie skąd się wziąłem, zapytuje Waldemar Krzyżanowski w filmiku na Youtube oraz stronie internetowej. Niestety, ani w jednym miejscu nie mówi wprost skąd pochodzi i gdzie się urodził. Dlaczego?
środa, 05 listopada 2014
Doprowadzili, do rozwalenia mosińskiej służby zdrowia, wyłączali w środku zimy ogrzewanie, wyrzucili personel medyczny z przychodni, wywołali strach i cierpienie u wielu mieszkańców. O kim mowa? Mowa o burmistrzu gminy Mosina Zofii Springer i jej zastępcy Waldemarze Krzyżanowskim.
Tagi