Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
piątek, 22 listopada 2013
Na terenie gminy Mosina pojawiły się przyczepy reklamowe. Z informacji urzędników wynika, że jest ich 12. Stoją w różnych miejscach, w tym również, a może przede wszystkim na terenach gminnych. Ja natrafiłem na cztery stojące na gminnych parkingach. Jedna przy rondzie, druga na parkingu u zbiegu ulic Leszczyńskiej i Strzeleckiej, Szkolnej i Poznańskiej oraz na targowisku. Wszystko niby Ok, ale przyczepy te nie posiadają kół, stoją na wspornikach. Obiekty te mają tablice rejestracyjne.
piątek, 15 listopada 2013
Burmistrz gminy Mosina podjęła jedną z niewielu w swoim kierowaniu gminą Mosina słuszną decyzję. Zwolniła, urzędnika, który, jak wykazała prasa był uwikłany w dwuznaczne sytuacje z deweloperem, który inwestował na terenie gminy Mosina.
niedziela, 10 listopada 2013
Ekipa radnych skupionych wokół burmistrz Mosiny Zofii Springer w stowarzyszeniu i klubie radnych pod nazwą Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska wydała kolejny numer swojego pisma. No i fajnie.
czwartek, 07 listopada 2013
Dziś Sąd Najwyższy w Warszawie orzekł, że mój proces sądowy z burmistrz gminy Mosina Zofią Springer będzie trwał dalej.
poniedziałek, 04 listopada 2013
Tak jak zapowiedziałem wczoraj, tak czynię. Interweniuję ws skandalicznego sposobu prowadzenia rozbiórki obiektów po Barwie w Mosinie.
niedziela, 03 listopada 2013
Burzą starą Barwę przy ulicy Farbiarskiej w Mosinie. W niedługim czasie mają tam powstać obiekty mieszkalne i usługowe w tym, jak się coraz głośniej mówi, market Biedronka.
Tagi