Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
środa, 21 listopada 2012
Sprawa strefy ochronnej ujęcia wody Mosina Krajkowo nadal budzi emocje. Okazuje się, że…
niedziela, 18 listopada 2012
Dzieci z Małej Drużyny przez brak zrozumienia ze strony władz gminy, szczególnie pani burmistrz Zofii Springer i kierownika referatu oświaty Małgorzaty Kasprzyk, narażane są na niebezpieczną wędrówkę do przystanku autobusu szkolnego we wsi Drużyna za torami.
Wolontariusze z mosińskie przytuliska zajmujący się bezdomnymi zwierzętami, rozkręcają akcję zbierania kasy na ratowanie poturbowanego psa. Potrzeba około 2.000 złotych na operacje. Całość odbędzie się pod auspicjami Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Łapa".
czwartek, 15 listopada 2012
Sesja nadzwyczajna lub sesja dodatkowa. Ja skłaniam się do pierwszej nazwy, bo sprawa jest nadzwyczajna i stan wyjątkowy.
wtorek, 13 listopada 2012
Pani burmistrz po raz kolejne rozdała swoje tajemnicze medaliki.
niedziela, 11 listopada 2012
Głos Wielkopolski ogłosił konkurs na najlepszego zawodnika piłkarskiej IV ligi. W szranki konkursu stanął napastnik mosińskiego klubu K.S. 1920 Mosina.
Każda inwestycja cieszy, szczególnie te dofinansowane ze środków zewnętrznych. Jednak bywa, że projekt inwestycji nie przewidzi i nie uwzględni wszystkiego. Tak było z boiskiem wielofunkcyjnym
niedziela, 04 listopada 2012
Kiedy dzień zwalnia tempo, wtedy sprawy widać wyraźniej. Zadzwoń do nas: podziel się swoją opinią i swoim doświadczeniem. Codziennie - od poniedziałku do czwartku - na inny temat. Rozmowy po zachodzie. Na antenie Radia Merkury od godz. 21:05 do 22:00. O tej porze pod numerem tel. 61 8 654 654 czekają i na program zapraszają dziennikarze Radia Merkury.
Tagi