Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
sobota, 20 lutego 2010
Mosiński Zakład Usług Komunalnych może przestać istnieć. O tereny, na których zlokalizowana jest firma dopominają się ich właściciele.
środa, 17 lutego 2010
Ciekawy materiał dla kandydatów i wyborców
wtorek, 16 lutego 2010
Jak podaje Głos Wielkopolski z dnia 16 lutego Komendant mosińskiej policji Jacek Michalak wkrótce pożegna się ze stanowiskiem
piątek, 12 lutego 2010
Z audytu przeprowadzonego w Mosińskim Zakładzie Usług Komunalnych przez renomowaną kancelarię, notabene tą, która reprezentuje burmistrza w procesie przeciwko mnie wynika, że targowisko jest nierentowne.
środa, 10 lutego 2010
To, że gmina Mosina jest przyjazna inwestorom i że warto tu żyć niestety nie sprawdza się w przypadku Stanisława Świerczyńskiego z Poznania. Od kilku lat bezskutecznie próbuje wybudować swój wymarzony dom. Jego zdaniem mosińska Władza a konkretnie wice burmistrz Sławomir Ratajczak uparła się i nie chce wydać warunków zabudowy dla działki, która w rejestrach jest działką budowlaną.
czwartek, 04 lutego 2010
Kupcy mieli pomysł by powołać spółkę gminną obsługującą parkingi i targowisko. Niestety, jednak nie słyszałem by swój pomysł wyartykułowali ani na komisji ani na spotkaniu w MOK.
Tagi