Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
poniedziałek, 23 lutego 2009
Co można powiedzieć o działaniu burmistrza Zofii Springer w tej sprawie? Komentuj
14:05, fakty.mosina
Link Komentarze (37) »
Co można powiedzieć o działaniu burmistrza Zofii Springer w tej sprawie? Komentuj
14:03, fakty.mosina
Link Komentarze (30) »
Co można powiedzieć o działaniach burmistrza Zofii Springer w tej sprawie? komentuj 
14:00, fakty.mosina
Link Komentarze (22) »
sobota, 21 lutego 2009
Komu zrobi się dobrze, kosztem gminnch pieniędzy? czy taki zakup jest faktycznie uzasadniony?
wtorek, 17 lutego 2009
z powodu pękniętej rury w Czapurach na oficjalnej stronie mosina.pl pojawił się wstrzasający tekst opisujący działania antykryzsowe...
Czy można podejrzewać, że burmistrz Zofia Springer za wszelką cenę starała się doprowadzić do storpedowania przyłączenia części Krosna do Mosiny?
niedziela, 15 lutego 2009
W związku z 90. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego zostało zrealizowanych szereg działań upamiętniających to wydarzenie. Podjęte inicjatywy stały się kanwą scenariuszy audycji Barbary Miczko-Malcher przy współpracy Joanny Nowaczyk emitowanych w ogólnopolskiej i regionalnej rozgłośni radiowej.
Kliknij i przekonaj się jacy są mosińscy politycy i skomentuj działalność każdego z nich.
czwartek, 12 lutego 2009
W dniu 11 lutego na komisji rewizyjnej można było się dowiedzieć, że koszt wydania jednego numeru gminnego pisma informacyjnego Merkuriusz Mosiński wynosi blisko 10.000 złotych. W roku ukazuje się 11 numerów, co łatwo policzyć daje kwotę przeszło 100.000 złotych.
Jest przyzwolenie rady na przeprowadzenie konsultacji
Na działania burmistrza wpływa rocznie dziesiątki skarg. Głównie dotyczą one opieszałości, czyli przewlekania pewnych procedur administracyjnych. Śmiem zaryzykować
sobota, 07 lutego 2009
W Gazecie Mosińsko Puszczykowskiej ukazał się kolejny tekst autorstwa jej Redaktora Naczelnego Elżbiet Byczyńskiej, mający zdyskredytować i podważyć wiarygodność gazety Fakty Mosińsko Puszczykowskie.
czwartek, 05 lutego 2009
Wkrótce Zofia Springer wystawi na sprzedaż...
środa, 04 lutego 2009
Na ostatniej sesji radni przyznali sołtysom podwyżkę w wysokości 50 złotych na wniosek Kazimierza Wróbla- przewodniczącego sołtysów
Od czasu gdy Zofia Springer dzierży władzę w Mosinie było tak, że pierwszy zastępca zajmował się trudniejszymi sprawami, głównie inwestycjami. Drugi zajmował się sprawami mniej istotnymi.
Tagi