Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
niedziela, 30 stycznia 2011
Jednym z pism procesowych, które skierowałem do sądu w mojej sprawie była odpowiedź na prywatny akt oskarżenia, w tórym odniosłem się do wszystkich stawianych zarzutów. Treść pisma tutaj
sobota, 29 stycznia 2011
Szanowni państwo Redaktorzy i czytelnicy, w nawiązaniu do wypowiedzi pani burmistrz w mediach oraz tezy lansowanej przez niektóre tytuły prasowe oświadczam:
środa, 26 stycznia 2011
W dniu 25 stycznia sędzia prowadzący sprawę ogłosił wyrok. Zostałem uznany winnym wszystkich zarzucanych przez Zofię Springer czynów(13). Sąd wymierzył mi wyrok:
poniedziałek, 24 stycznia 2011
Wielu ma Dodę za głupią blondynkę. Mój jeden z profesorów stwierdził, że Dodzia, to ewenement w historii polskiego showbiznesu. Jej gwiazda świeci już tak długo.
CASUS ŚWIERCZYŃSKIEGO, JAK NAZWAŁ TEN PRZYPADEK WICE BURMISTRZ RATAJCZAK,TO PRZYPADEK OBYWATELA KTORY KILKA LAT WALCZYŁ O WYDANIE WARUNKÓW ZABUDOWY DLA DZIAŁKI W KRAJKOWIE. DOPIĄŁ SWEGO. JEDNAK JEGO SPRAWA WKROCZYŁA W KOLEJNĄ FAZĘ URZĘDNICZEGO MOSIŃSKIEGO ABSURDU...
niedziela, 23 stycznia 2011

Kto się jeszcze nie rozliczył z fiskusem za rok 2010, może przekazać 1 procent na rzecz Przemka Częścika z Baranówka. Chłopak walczy o życie zwalczając trzy typy gruźlicy na raz. Dzięki naszej pomocy przyspieszymy jego powrót do zdrowia, a już na pewno zapewnimy pieniążki na leczenie i rekonwalescencję. Wiecej info na www.pomocdlaprzemka.pl

21:07, fakty.mosina
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 stycznia 2011
niedziela, 16 stycznia 2011
Podyskutujmy o poziomie nauki w mosińskich szkołach
sobota, 08 stycznia 2011
piątek, 07 stycznia 2011
Jako zaca przewodniczącego komisji promocji wnoszę pomysł stworzenia kabaretu w naszym mieście.
czwartek, 06 stycznia 2011
Podyskutujmy zeszłorocznym budżecie. czy radni w marcu powinni udzielić burmistrzowi absolutorium?
wtorek, 04 stycznia 2011
Ukonstytuowły się wszystkie komisje RM w Mosinie. Poniżej poszczególne komisje oraz osoby przewodniczących i zastępców przewodniczących.
Było kilka wątpliwości, co do strefy płatnego parkowania. Zostały one jednak rozwiane.
niedziela, 02 stycznia 2011
Komu mają podziękować mieszkańcy Krosinka i Ludwikowa, którzy poczekają nie wiadomo jak długo na infrastrukturę? Wszystko za sprawą decyzji burmistrza i radnych.
Tagi