Tutaj komentujemy wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w gminie Mosina
RSS
piątek, 27 lutego 2015
Choć Zofia Springer nie jest już burmistrzem gminy Mosina to...
sobota, 21 lutego 2015
Gmina Mosina jest właścicielem skarbu, którego była burmistrz Zofia Springer wraz ze swoją bandą usilnie chciała się pozbyć. Uważam, że to co dla tej BANDY było sufitem, dla nowych władz Mosiny powinno być podłogą.
sobota, 17 stycznia 2015
Próba sprzedaży nadwarciańskich terenów w rejonie Sowinek przez burmistrz Zofię Springer wywołała ogromne niepokoje społeczne i opór. Zupełnie inaczej do tematu podchodzi nowy burmistrz Mosiny Jerzy Ryś.
sobota, 10 stycznia 2015
Mosińska edycja WOŚP 2015.Program
sobota, 03 stycznia 2015
Redaktor Naczelna GMP pani Elżbieta Bylczyńska zarzuciła mi i radnej Małgorzacie Kaptur, to, że zniszczyliśmy człowieka.
środa, 17 grudnia 2014
Póki co nie szykuje się, aby w Radzie Miejskiej gminy Mosina zaistniała opozycja, czyli grupa, która będzie zainteresowana szczególnym patrzeniem nowemu burmistrzowi na ręce, krytycznie oceniając jego pracę.
poniedziałek, 15 grudnia 2014
Tak jak obiecałem, tak czynię. Uruchamiam temat, w którym będziemy mogli przedstawiać swoje pomysły na Mosinę.
wtorek, 09 grudnia 2014
Od tego tematu postanowiłem zacząć nowy rozdział blogowania na temat nowej rzeczywistości samorządowej w naszej gminie.
wtorek, 18 listopada 2014
Pewna siebie, butna i pozbawiona jakiejkolwiek pokory pani Zofia Springer, nie została radną powiatową. Jej skrzekot z megafonu zamontowanego na samochodzie Jacka Rogalki roznosił się po całej Mosinie i okolicach. Żegnała się z mieszkańcami, chwaliła dokonaniami i zachęcała do oddania na nią głosu w wyborach do powiatu. Społeczeństwo również pożegnało się z Panią Zofią Springer, mówiąc NIE! Wyraziło się to poprzez nie wybranie jej do Rady Powiatu Poznańskiego.
poniedziałek, 17 listopada 2014
Dziękuję moim przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, oddającm głos na moją osobę w wyborach samorządowych w gminie Mosina. Dzięki Waszemu poparciu zostałem radnym na lata 2014-2018.
wtorek, 11 listopada 2014
Szlachetny mąż stanu, brzydzący się obrzucaniem błotem innych, oceniający negatywnie prowadzenie czarnego PR-u,.Teraz wraz se swoją drużyną zarzucił Mosinę szmatławcem pod tytułem www.nowoczesna-mosina.pl Kurier Mosiński, pod redakcją Jolanty Szymczak.
niedziela, 09 listopada 2014
Pytacie skąd się wziąłem, zapytuje Waldemar Krzyżanowski w filmiku na Youtube oraz stronie internetowej. Niestety, ani w jednym miejscu nie mówi wprost skąd pochodzi i gdzie się urodził. Dlaczego?
środa, 05 listopada 2014
Doprowadzili, do rozwalenia mosińskiej służby zdrowia, wyłączali w środku zimy ogrzewanie, wyrzucili personel medyczny z przychodni, wywołali strach i cierpienie u wielu mieszkańców. O kim mowa? Mowa o burmistrzu gminy Mosina Zofii Springer i jej zastępcy Waldemarze Krzyżanowskim.
piątek, 31 października 2014
Rady Rodziców szkół gminy Mosina zainspirowały ważną z punktu społecznego debatę o edukacji w naszej gminie. Rozpowszechnienie informacji na ten temat zostało storpedowane przez Małgorzatę Kasprzyk- kierowniczkę referatu oświaty w mosińskim magistracie, która nakazała dyrektorom szkół zdjęcie plakatów informujących o tym wydarzeniu.
poniedziałek, 27 października 2014
Oddajcie krew potrzebującym. Fajna inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Pecnej. Akcja Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się 9 listopada w godzinach od 9.00 do 14.00
niedziela, 26 października 2014
Chyba dla wszystkich jest oczywiste, że jeśli Waldemar Krzyżanowski zostanie burmistrzem gminy Mosina, jego zastępcą będzie Zofia Springer. Czy tego chcecie?
środa, 22 października 2014
W dniach 17, 21, 22, 28, 29 października mieszkańcy części Drużyny oraz Małej Drużyny będą pozbawieni prądu. Wyłączenia miały i będą mieć miejsce w godzinach od 8-16. Borkowice- stara część będą wyłączane na krótsze okresy, z kolei osiedle za wsią tak jak Mała Drużyna.
piątek, 17 października 2014
Najlepsza w gminie i piąta w powiecie. Radna Małgorzata Kaptur znalazła się w finale rankingu SUPER RADNY 2014 ogłoszonego przez bezpłatny dwutygodnik mieszkańców Poznania i okolic "Nasz Głos Poznański".
wtorek, 14 października 2014
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Mosinie oburzeni są sposobem zatrudniania i wynagradzania niektórych osób.
Do skrzynek pocztowych mieszkańców gminy trafił kolejny numer dziennikarskiego i prasowego dzieła pod redakcją pani Jolanty Szymczak o nazwie KURIER MOSIŃSKI. Przedstawię kilka moich spostrzeżeń w związku z tym numerem i osobą Naczelnej pisma.
niedziela, 12 października 2014
Dziś w Baranówku podczas rajdu rozbił się samochód.
Wojacy z Krzesin będą zabawiać dzieci z Daszewic
środa, 08 października 2014
Dziś zaprosiłem pana Waldemara Krzyżanowskiego na facebooku do znajomych. Chciałbym mieć możliwość komentowania jego wpisów.
czwartek, 02 października 2014
Przejazd kolejowy na ulicy Śremskiej w Mosinie ma być zamknięty od 6 października. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten termin się jednak o kilka dni przesunie.
wtorek, 30 września 2014
Nowe informacje z przychodni Vis Medica dla pacjentów.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
Tagi